Fotowoltaika

Doświadczenie, wiedza, jakość

Fotowoltaiką zajmujemy się od ponad 8 lat. Jesteśmy nie tylko wykwalifikowaną firmą instalacyjną – prowadzimy również szkolenia w akredytowanym przez Urząd Dozoru Technicznego centrum szkolenia instalatorów fotowoltaiki we współpracy z Centrum Technologii Energetycznej. Nasz zespół posiada również doświadczenie dekarskie.

W kwestii materiałów nie uznajemy kompromisów. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości komponentach renomowanych marek. Poznaj naszych Partnerów.

Działamy głównie na Dolnym Śląsku, jednak wykonujemy również realizacje na terenie całego kraju. Mobilność pozwala nam sprawnie reagować na zgłoszenia naszych klientów. Każdy z naszych projektów jest objęty opieką gwarancyjną i serwisem.

Znamy się na rzeczy, służymy radą i pomocą

Poza fachową wiedzą techniczną oferujemy również pełne wsparcie w zakresie niezbędnych formalności. Pomagamy też w pozyskiwaniu dofinansowań, preferencyjnych kredytów czy pożyczek.

Jak pracujemy?

01.

Audyt lokalizacyjny

Darmowy audyt przeprowadza jeden z naszych doświadczonych instalatorów. Uwzględnia on pomiar dachu, analizę dostępnej do zagospodarowania powierzchni i dobór mocy instalacji dostosowany do zapotrzebowania na energię elektryczną.

02.

Wycena

Na podstawie pomiarów przygotowujemy projekt koncepcji oraz wizualizację 3D. Oferujemy zarówno tańsze, jak i droższe rozwiązania – dopasowane do budżetu Klienta.

03.

Montaż

Nasz zgrany zespół dba o to, aby montaż gotowej instalacji odbył się tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Zazwyczaj udaje nam się to w ciągu jednego bądź dwóch dni.

04.

Zgłoszenie do Zakładu Energetycznego i pomoc w uzyskaniu dofinansowania

Po zakończonym montażu przygotowujemy dla naszych klientów druki zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji do Zakładów Energetycznych oraz pomagamy pozyskać dofinansowanie.

05.

Serwis i opieka gwarancyjna

Każdą realizację obejmujemy opieką gwarancyjną i serwisem. Mobilność pozwala nam sprawnie i szybko reagować na zgłoszenia.

Copyright 2024